Mieszkańcy naszego powiatu będą mieli nie lada powód, aby w dniach 24-25 kwietnia odwiedzić Ośrodek Wypoczynkowy Akwa Marina w Skorochowie. Za sprawą organizowanego  w tym czasie wydarzenia „Rabatkowo – Ogrodniczy Weekend nad Jeziorem Nyskim”.


Za sprawą okolicznych przedsiębiorców, alejki naszego Ośrodka, zamienią się w stoiska handlowe, aby dać możliwość uczestnikom zakupienia swoich wymarzonych krzewów, kwiatów i innego asortymentu ogrodniczego.


Zapraszamy na to wydarzenie szkółki ogrodnicze, sprzedawców krzewów ozdobnych, owocowych, kwiatów, roślin, sadzonek, cebulek, nasion i rabatek. Mile widziani są przedsiębiorcy  z ozdobami ogrodniczymi i artystycznymi, oświetleniem, meblami ogrodowymi, wykonawcy i projektanci: basenów, fontann, oczek wodnych, ogrodzeń, altan, domków letniskowych. Nie zabraknie miejsca dla osób sprzedających narzędzia, odzież, produkty do pielęgnacji i utrzymania roślin. Goście odwiedzający Ośrodek, będą mogli nawiązać kontakt i współpracę z firmami zajmującymi  się pielęgnacją ogrodów. Będą mogli zamówić usługę,  która doprowadzi każdy ogród do doskonałości.

.
Do dyspozycji oddamy teren pod strefę gastronomiczną, aby podczas zakupów Goście mogli wypocząć, usiąść przy stoliku, napić się ciepły napój lub zjeść ulubioną potrawę. Dopełnieniem będą stoiska z drobnym handlem, gdzie miłośnicy drobnostek znajdą coś ciekawego dla siebie.
W sposób szczególny chcemy zaprosić okolicznych przedsiębiorców na to wydarzenie. Pragniemy, aby to wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz spotkań na naszym Ośrodku. Będzie to pierwsze takie wydarzenie, ale już wiem, że nie ostatnie.


Dla przedsiębiorców, którzy zgłoszą swoje uczestnictwo do 31 marca, przygotowaliśmy rabat 10% od podanych kwot z cenniku.
Chęć uczestnictwa i dokonanie rezerwacji terenu zgłaszamy pod adresem: l.bogdanowski@wikakwa.pl. W odpowiedzi otrzymają Państwo formularz zgłoszeniowy.


Więcej informacji udzielamy telefonicznie pod numerem: 781 966 909

zobacz cennik 

 


         

Start