Przejdź do treści

Akwa Marina

akwa-marina-logo-png01-kolor

Pole camperowe i namiotowe nad jeziorem nyskim​

Na całym świecie noclegi pod namiotem cieszą się od lat dużą popularnością. Daje to ogromne możliwości w wyborze miejsca, które może stać się niezapomnianą przygodą. Niegdyś wypoczynek pod namiotem kojarzył się z czasami liceum, studiów oraz obozami harcerskimi. Dziś postrzeganie wypoczynku biwakowego bardzo się zmieniło. Stało się symbolem wypoczynku na świeżym powietrzu z ogromnymi możliwościami.

Wśród licznych drzew znajdujących się na terenie Ośrodka mieści się pole namiotowe wraz z miejscem dla przyczep kempingowych. Gęste zadrzewnie sprawia, że wypoczynek na Ośrodku jest wyjątkowy w upalne i deszczowe dni. Twój namiot przez gęste korony drzew będzie zabezpieczony przed nadmiernym nasłonecznieniem i namoknięciem. Nikt z nas nie lubi porannych pobudek przez promienie słoneczne, nagrzewające namiot do granic możliwości.

Teren biwakowy został wyposażony w skrzynki z dostępem do energii elektrycznej. W ten sposób zapewnisz sobie dostęp do prądu, dzięki któremu uruchomisz wszystkie urządzenia niezbędne dla Twojego wypoczynku. Bez przeszkód przygotujesz poranną kawę lub zaparzysz ulubioną herbatę na dobry start.

Pole namiotowe znajduje się tuż przy zejściu na plażę akwenu Jeziora Nyskiego.

W razie potrzeby w każdym momencie możesz udać się do pracowników naszej Recepcji, którzy służą pomocą. Z pewnością znajdą rozwiązanie w każdej Twojej potrzebie.

Na ternie Ośrodka dodatkowo znajduje się pomieszczenie sanitarne, w którym można skorzystać z toalety i odświeżyć się pod prysznicem z ciepłą wodą. Przed wejściem do sanitariatu znajduje się dostęp do bieżącej wody, abyś mógł w każdej chwili przepłukać naczynia i pobrać wodę do swojego namiotu.

Potężny teren naszego Ośrodka dał nam możliwość wydzielenia specjalnej strefy dla osób posiadających domki na kółkach. Naszą ofertę w sposób szczególny kierujemy do miłośników karawaningu.

Na świecie jest około 2,5 mln samochodów kampingowych, które przemieszczając się po całym globie szukają wymarzonego miejsca na rodzinny wypoczynek. Ośrodek AKWA Marina daje niezliczone możliwości dla miłośników takiego wypoczynku.

Ośrodek położony nad Jeziorem Nyskim jest otoczony pięknym widokiem na Góry Opawskie i Rychlebskie. Dlatego daje możliwość leniwego wypoczynku na plaży lub zachęca do ruszenia w trasy po górskich szlakach. To tylko od Państwa zależy w jaki sposób zechcecie wykorzystać potencjał tego miejsca.

Pole karawaningowe zostało specjalnie umiejscowione blisko Recepcji, aby nasi pracownicy byli dostępni dla Państwa o każdej porze dnia i nocy.
Na całym terenie znajdują się skrzynki z dostępem do energii elektrycznej zapewniające szybkie dostarczenie prądu do Waszych kamperów.

Wielką zaletą jest to, że jako nieliczni w okolicy posiadamy CAMPER SYSTEM – prosty, higieniczny sposób zrzutu szarej i czarnej wody. Dodatkowo system został wyposażany w możliwość poboru czystej wody. 

Na ternie Ośrodka dodatkowo znajduje się pomieszczenie sanitarne, w którym można skorzystać z toalety i odświeżyć się pod prysznicem z ciepłą wodą.

Ceny za dobę

Bilet normalny – 18 zł
Bilet ulgowy – 12 zł
Bilet dla dzieci do 4. roku życia – 0 zł
Rozłożenie namiotu – 25 zł
Wjazd samochodem – 18 zł
Wjazd motocyklem – 12 zł
Wjazd przyczepą campingową – 25 zł
Przystawka do przyczepy camingowej – 10 zł
Wjazd camperem – 30 zł
Przystawka do campera (markiza) – 10 zł
Przystawka do campera (trailer) – 15 zł
Przyłączenie do energii elektrycznej – 20 zł
Bilet za zwierzę – 5 zł