Przejdź do treści

Akwa Marina

akwa-marina-logo-png01-kolor

Apartamenty Ortolan nad Jeziorem Nyskim

Osoby ceniące wysoki standard, jakość, wygodę i elegancję wybiorą apartamenty znajdujące się w domku Ortolan (dawny Polsport).

Domek w 2020 roku przeszedł generalny remont. Obecnie 5 apartamentów cieszy się wielkim powodzeniem. Domek posiada trzy kondygnacje. Na dwóch pierwszych piętrach znajdują się po dwa apartamenty. Dwa z nich posiadają taras. Na ostatnim piętrze znajduje się ogromny apartament wyposażony w dwa pokoje i dwa tarasy. Każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, nowoczesną toaletę z prysznicem, płaski telewizor, wygodne łózka. W upalne dni klimatyzacja ochłodzi pomieszczenia, aby wypoczynek był jeszcze doskonalszy.

Apartament 1 – pomieszczenie wyposażone w dwa rozkładane narożniki, na których nocleg znajdą 4 osoby. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę ubraniową, wszechstronną komodę, w której schowamy najpotrzebniejsze rzeczy oraz duży płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada swoją własną łazienkę z prysznicem. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator. Apartament znajduje się na najniższym poziomie.

Apartament 2 – pomieszczenie wyposażone w dwa rozkładane narożniki, na których nocleg znajdą 4 osoby. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę ubraniową, wszechstronną komodę, w której schowamy najpotrzebniejsze rzeczy oraz duży płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada swoją własną łazienkę z prysznicem. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator. Apartament znajduje się na najniższym poziomie.

Apartament 3 – pomieszczenie wyposażone w dwie rozkładane kanapy, na których nocleg znajdą 4 osoby. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę ubraniową oraz komodę z trzema szufladami. Na ścianie znajduje się powieszony płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada swoją własną łazienkę z prysznicem. Dodatkowym atutem jest znajdujący się przy salonie taras zewnętrzny. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator. Apartament znajduje się na poziomie środkowym.

Apartament 4 – pomieszczenie wyposażone w dwie rozkładane kanapy, na których nocleg znajdą 4 osoby. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę ubraniową oraz komodę z trzema szufladami. Na ścianie znajduje się powieszony płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada swoją własną łazienkę z prysznicem. Dodatkowym atutem jest znajdujący się przy salonie taras zewnętrzny. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator. Apartament znajduje się na poziomie środkowym.

Apartament 5 – na górnej kondygnacji znajduje się apartament składający z dwóch pomieszczeń. Pokój dzienny wyposażony został w rozkładaną kanapę, na której nocleg znajdą dwie osoby. W pomieszczeniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, komoda z trzema szufladami, stolik jadalniany z czterema krzesłami oraz stolik z płaskim telewizorem. Pokój posiada wyjście na taras i jest pomieszczeniem klimatyzowanym.

Drugi pokój posiada dwie rozkładane kanapy, na których nocleg znajdą cztery osoby. W pokoju znajduje się szafa ubraniowa, komoda z trzema szufladami, stolik kawowy i stolik z telewizorem. Pokój posiada wyjście na taras i jest pomieszczeniem klimatyzowanym.
W osobnym pomieszczeniu znajduje się duża łazienka z prysznicem.