Recepcja – pokoje dla wygodnych

Osoby, które cenią sobie bliskość restauracji, pubów, pizzerii i kręgielni powinny swój wypoczynek spędzić w pokojach przy recepcji.

Niech nikogo nie myli, że pokoje znajdują się w gwarnym miejscu. Wręcz przeciwnie, mimo bliskości do atrakcji, domek jest położony przy samym lesie zapewniając wyjątkową ciszę i genialny wypad. Wszystkie pokoje wyposażone są w aneks kuchenny, toaletę z prysznicem i pojedyncze łózka. Obecnie do dyspozycji są dwa pokoje (2 i 3-osobowy).

Pokój 1 – pokój na poddaszu

Wyposażony jest w trzy pojedyncze łóżka, stół jadalniany z czterema krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa ubraniowa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku.

Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę – 300,00 pln

Cena wynajmu pokoju na min. 3 dni / cena za dobę – 250,00 pln

Pokój 2 – pokój na poddaszu

Wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, stół jadalniany z dwoma krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa ubraniowa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku.

Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę – 250,00 pln

Cena wynajmu pokoju na min. 3 dni / cena za dobę – 200,00 pln