Osoby ceniące wysoki standard, jakość, wygodę i elegancję wybiorą apartamenty znajdujące się w domku Ortolan (dawny Polsport). Domek w 2020 roku przeszedł generalny remont. Obecnie 5 apartamentów cieszy się wielkim powodzeniem. Domek posiada trzy kondygnacje. Na dwóch pierwszych piętrach znajdują się po dwa apartamenty. Dwa z nich posiadają taras. Na ostatnim piętrze znajduje się ogromny apartament wyposażony w dwa pokoje i dwa tarasy. Każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, nowoczesną toaletę z prysznicem, płaski telewizor, wygodne łózka. W upalne dni klimatyzacja ochłodzi pomieszczenia, aby wypoczynek był jeszcze doskonalszy.

 

Apartament 1 – pomieszczenie wyposażone w dwa rozkładane narożniki, na których nocleg znajdą 4 osoby. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę ubraniową, wszechstronną komodę, w której schowamy najpotrzebniejsze rzeczy oraz duży płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada swoją własną łazienkę z prysznicem. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator. Apartament znajduje się na najniższym poziomie.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu apartamentu na kilka dni / cena za dobę
450,00 zł  400,00 zł


Apartament 2 - pomieszczenie wyposażone w dwa rozkładane narożniki, na których nocleg znajdą 4 osoby. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę ubraniową, wszechstronną komodę, w której schowamy najpotrzebniejsze rzeczy oraz duży płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada swoją własną łazienkę z prysznicem. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator. Apartament znajduje się na najniższym poziomie.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę  Cena wynajmu apartamentu na kilka dni / cena za dobę
450,00 zł  400,00 zł

 


Apartament 3 - pomieszczenie wyposażone w dwie rozkładane kanapy, na których nocleg znajdą 4 osoby. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę ubraniową oraz komodę z trzema szufladami. Na ścianie znajduje się powieszony płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada swoją własną łazienkę z prysznicem. Dodatkowym atutem jest znajdujący się przy salonie taras zewnętrzny. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator. Apartament znajduje się na poziomie środkowym.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę  Cena wynajmu apartamentu na kilka dni / cena za dobę
450,00 zł 400,00 zł


 

Apartament 4 - pomieszczenie wyposażone w dwie rozkładane kanapy, na których nocleg znajdą 4 osoby. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafę ubraniową oraz komodę z trzema szufladami. Na ścianie znajduje się powieszony płaski telewizor. W pokoju znajduje się stolik kawowy i jadalniany z czterema krzesłami. Apartament posiada swoją własną łazienkę z prysznicem. Dodatkowym atutem jest znajdujący się przy salonie taras zewnętrzny. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzator. Apartament znajduje się na poziomie środkowym.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę  Cena wynajmu apartamentu na kilka dni / cena za dobę
450,00 zł

400,00 zł

 

 

Apartament 5 – na górnej kondygnacji znajduje się apartament składający z dwóch pomieszczeń. Pokój dzienny wyposażony został w rozkładaną kanapę, na której nocleg znajdą dwie osoby. W pomieszczeniu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, komoda z trzema szufladami, stolik jadalniany z czterema krzesłami oraz stolik z płaskim telewizorem. Pokój posiada wyjście na taras i jest pomieszczeniem klimatyzowanym.


Drugi pokój posiada dwie rozkładane kanapy, na których nocleg znajdą cztery osoby. W pokoju znajduje się szafa ubraniowa, komoda z trzema szufladami, stolik kawowy i stolik z telewizorem. Pokój posiada wyjście na taras i jest pomieszczeniem klimatyzowanym.
W osobnym pomieszczeniu znajduje się duża łazienka z prysznicem.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu apartamentu na kilka dni / cena za dobę
550,00 zł 500,00 zł


 

 

 

 

 

 

 

Domek położony na skarpie z pięknym widokiem na teren Jeziora Nyskiego. Posiada taras wyposażony w stół biesiadny z czterema krzesłami, który staje się świetnym miejscem do wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych. Przy domku znajduje się dużo wolnej przestrzeni. Daje to możliwość rozpalenia grilla, jak i miejsca do wspólnych gier i zabaw z dziećmi. Domek jest oddalony od sąsiadów. Gwarantuje to spokój, ciszę oraz pełną intymność. Wystarczy zejść ze skarpy, aby dostać się na piaszczystą plażę lub do restauracji.


Domek jest pomieszczeniem dwupoziomowym. W dolnej jego części znajduje się salon wraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz telewizorem z płaskim ekranem. Salon posiada wygodny rozkładany narożnik, na którym nocleg znajdą dwie osoby. Pojemna szafa, dwie komody, stół kawowy wraz z dwoma fotelami dopełniają miejsce. Przy salonie mieści się łazienka wyposażona w prysznic.  W górnej części domku znajduje się pokój sypialniany wyposażony w trzy pojedyncze łóżka.

 

Cennik

Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu domku na kilka dni / cena za dobę
450,00 zł 400,00 zł

 


 

 

 

BRDA - POKOJE GOŚCINNE 

FRASZKA – SPOKOJNY WYPOCZYNEK DLA 5 OSÓB

Domek Brda znajduje się przy głównej alejce prowadzącej na piaszczystą plażę ze strzeżonym kąpieliskiem. W domku znajdują się cztery pokoje rozmieszczone na dwóch piętrach. Na każdym piętrze znajduje się WC wraz z umywalką. Każdy pokój ma dostęp do wspólnej kuchni w pełni wyposażonej w sprzęt kuchenny. W kuchni znajduje się miejsce na spożycie posiłków – stolik z krzesłami. Tuż obok kuchni znajduje się wspólna łazienka z dwoma prysznicami i dwoma umywalkami.

 

Pokój 1 – wyposażony w dwie rozkładane kanapy, na których nocleg znajdą 4 osoby. W pokoju dodatkowo znajduje się stolik kawowy z czterema krzesłami, dużą szafą ubraniową oraz komodą, na której znajduje się płaski telewizor. Pokój posiada swój własny taras.

 

Cennik

Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu pokoju na kilka dni / cena za dobę
250,00 zł  200,00 zł


 

Pokój 2 - wyposażony w dwie rozkładane kanapy, na których nocleg znajdą 4 osoby. W pokoju dodatkowo znajduje się stolik kawowy z czterema krzesłami, dużą szafą ubraniową oraz komodą, na której znajduje się płaski telewizor. Pokój posiada swój własny taras.

 

Cennik

Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu pokoju na kilka dni / cena za dobę
250,00 zł 200,00 zł

 

Pokój 3 – pokój wyposażony w jedną rozkładana kanapę, na której nocleg znajdą dwie osoby. W pokoju dodatkowo znajduje się stolik kawowy z dwoma krzesłami i stolikiem, na którym znajduje się płaski telewizor. Pokój posiada swój własny taras.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu pokoju na kilka dni / cena za dobę
150,00 zł 100,00 zł


 

Pokój 4 – pokój wyposażony w dwa pojedyncze łóżka. W pokoju dodatkowo znajduje się stolik kawowy z dwoma krzesłami, stolik pod płaski telewizor i szafa ubraniowa. Pokój posiada swój własny taras.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu pokoju na kilka dni / cena za dobę
150,00 zł 100,00 zł 

ORTOLAN - APARTAMENTY W WYSOKIM STANDARDZIE

OŁAWA – WYPOCZYNEK W KLIMACIE SKANDYNAWSKIM

RECEPCJA – POKOJE DLA WYGODNYCH

Domek Oława został wyposażony w dwa apartamenty. Pierwszy z nich to wszechstronne wykorzystanie powierzchni. Apartament jest dwukondygnacyjny. W dolnej cześć znajduje się duży pokój dzienny z dwoma rozkładanymi kanapami, na których nocleg znajdą cztery osoby. Stolik kawowy to idealne miejsce do wypicia kawy zaraz po przebudzeniu się. W salonie znajduje się nowoczesna szafa ubraniowa oraz komoda, na której znajduje się płaski telewizor. Z salonu jest wyjście na ogromny taras dający możliwość spędzenia miłych chwil z kompanami wypoczynku. W osobnej części znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny wraz z stolikiem i czterema krzesłami. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się toaleta z prysznicem. W górnej część apartamentu znajdują się dwie sypialnie z czterema pojedynczymi łózkami. Między pokojami znajduje się mały przedpokój z dodatkową szafą. Jest to idealny apartament do wypoczynku nawet dla 8 osób.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu apartamentu na kilka dni / cena za dobę
450,00 zł 400,0 zł

 

Drugi apartament to miejsce wypoczynku dla 4 osób. W pokoju dziennym znajduje się stolik kawowy z czterema krzesłami. Na ścianie został zamontowany duży, płaski telewizor. Pokój posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny. Przed wejściem do domku znajduje się wydzielone miejsce do rozpalenia grilla i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Sypialnia składa się z dwóch rozkładanych kanap, na których nocleg znajdą 4 osoby. Dodatkowo w pomieszczeniu znajduje się szafa ubraniowa. Tuż obok znajduje się rozległa łazienka z prysznicem.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu apartamentu na kilka dni / cena za dobę
300,00 zł 250,00 zł

 

Osoby, które cenią sobie bliskość restauracji, pubów, pizzerii i kręgielni powinny swój wypoczynek spędzić w pokojach przy recepcji. Niech nikogo nie myli, że pokoje znajdują się w gwarnym miejscu. Wręcz przeciwnie, mimo bliskości do atrakcji, domek jest położony przy samym lesie zapewniając wyjątkową ciszę i genialny wypad. Wszystkie pokoje wyposażone są w aneks kuchenny, toaletę z prysznicem i pojedyncze łózka. Obecnie do dyspozycji są trzy pokoje na piętrze i jeden pokój z tarasem na parterze. 

 

Pokój 1 – pokój na poddaszu

Wyposażony jest w trzy pojedyncze łóżka, stół jadalniany z czterema krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa ubraniowa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku.

 

Cennik

Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu pokoju na kilka dni / cena za dobę
250,00 zł 200,00 zł

 

Pokój 2 – pokój na poddaszu

Wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, stół jadalniany z dwoma krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa ubraniowa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku.

 

Cennik

Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu pokoju na kilka dni / cena za dobę
200,00 zł 150,00 zł

 

Pokój 3 – pokój na poddaszu

Wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, stół jadalniany z dwoma krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa ubraniowa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku. wybranym efektem.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu pokoju na kilka dni / cena za dobę
200,00 zł 150,00 zł

 

Pokój  4

Wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, stół jadalniany z dwoma krzesłami. Dodatkowo w pokoju znajduje się szafa ubraniowa i aneks kuchenny. Na ścianie zamontowany został płaski telewizor. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic. Przed domkiem znajduje się teren zielony do wypoczynku.

 

Cennik

Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu pokoju na kilka dni / cena za dobę
300,00 zł 250,00 zł

 

Pokój 5

Pokój znajduje się tuż przy Recepcji. Wyposażony został w cztery pojedyncze łóżka, stół jadalniany z czterema krzesłami. W pokoju znajduje się stylowa szafa ubraniowa, a na ścianie zamontowano duży, płaski telewizor. Zaletą pokoju jest wyjście na ogromy taras, na którym znajduje się stolik biesiadny z czterema krzesłami. W osobnym pomieszczeniu znajduje się aneks kuchenny. Pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic.

 

Cennik
Cena wynajmu wyłącznie na jedną dobę Cena wynajmu pokoju na kilka dni / cena za dobę
300,00 zł 250,00 zł